Remont mieszkania

Remont mieszkania cz. 1 stan po zakupie

Poniżej kilka zdjęć mieszkania zaraz po zakupie:

Nie ma ich zbyt dużo ale można sobie wyobrazić wygląd reszty pokoi. Na szczęście mieszkanie ma wymienione okna we wszystkich pokojach, co jest dla nas dużą ulga zwłaszcza finansową.

salon - pogląd
Salon – największy z pokoi ok 18m2, z dużymi oknami i wyjściem na balkon. Ten pokój planujemy podzielić na dwa mniejsze z osobnymi wejściami.
przedpokój - pogląd
Przedpokój, podzielony na dwie części ścianką i szafami wnękowymi wykonanymi z boazerii. Wszystkie drzwi do pokoi połączone są z korytarzem.  Postaramy się jak najbardziej powiększyć to pomieszczenie. Nie wiemy czy uda nam się poszerzyć przejścia skuwając część żelbetu ale na pewno usuniemy istniejące pawlacze i przemalujemy wszystkie ściany na świeży, jasny kolor. 
pokój - pogląd
Najmniejszy pokój, te trzy różnią się tylko wymiarami. Wszystkie podłogi nadają się do zerwania i wymiany.
wc i łazienka - pogląd
Osobna łazienka i toaleta – utrzymane w jednakowym „stylu” (: W miejsce wanny wstawiony zostanie prysznic, co pozwoli zaoszczędzić trochę cennej przestrzeni. Wymiana kafli na jasne, również optycznie powiększy pomieszczenia.
kuchnia - pogląd
Kuchnia – jej zaprojektowanie i wykończenie będzie najtrudniejszym etapem remontu. Meble ustawione będą po obu stronach ścian, pod oknem planowana jest jadalnia z małym stołem i krzesłami. Małe okienko w bocznej ścianie przerobione zostanie na drzwi prowadzące na balkon.

Powoli szykujemy się do etapu rozbiórkowego. Trzymajcie kciuki!

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply